Turblissi bränd läbis uuenduskuuri

Anname rõõmuga teada, et Turbliss on läbinud uuenduskuuri, mille käigus on vahetunud brändi logo ja suurem osa pakenditest. Turblissi uus tunnuslause on: Iidne inspiratsioon.

Tootevalik on hetkel endisest pisut väiksem ja rohkem kontsentreeritud rabale. 

Raske klaaspakend on vahetunud kerge ja lõputult ümbertöödeldava alumiiniumpakendiga. Peale põhjalikku uurimistööd selgus, et ökoloogilise jalajälje vähendamiseks on Eesti väiketootjal reaalselt 2 võimalust – kas ümbertöödeldud ookeaniplast või alumiinium. Ookeaniplast satub peale kasutamist siiski taas ringlusse ja on kordades kallim variant. Bioplastid lagunevad sama kaua kui tavaplast, mis teeb sellest jälajälje mõttes isegi kõige ohtlikuma rohepesu järele lõhnava lahenduse. Järele jäi 1 kindel võitja – alumiinium. Seega, nii palju kui võimalik (mitte täielikult) kasutame edaspidi oma toodete pakendamiseks ohutu epoksüvaiguga lamineeritud alumiiniumi.

Hetkel jääb veel vana disaini kandma KLAAR noortesari. Erandkorras jätkame Sära andva rabavee müüki endise sildiga. Sildi muudame jooksvalt. Antud toode jääb klaaspudelisse. Samuti müüme lõpuni vana logoga maskipintslid.

Uusi põnevaid tooteid on oodata juba sel aastal.